Ontstaan omdat het beter kan én moet.

Over ons

Even voorstellen ..

Aangenaam. Ik ben Jan Dibbet. Aannemer en specialist in woningrenovaties. Zodoende plaats ik al sinds 2001 stalen binnendeuren. De levering van een stalen binnendeur duurt gemiddeld zo'n 8 weken. Voor advies en het bekijken van onze producten kunnen jullie altijd terecht in onze prachtige showroom. Na akkoord van de offerte komen wij bij jullie inmeten en worden de technische tekeningen gemaakt, na akkoord gaan de deuren in productie!  

Jan Dibbet - jan@dibbet.nl - Dibbet Doors
Jan Dibbet - jan@dibbet.nl
Crista Dibbet - crista@dibbet.nl - Dibbet Doors
Crista Dibbet - crista@dibbet.nl
Sophie Dibbet - sophie@dibbet.nl - Dibbet Doors
Sophie Dibbet - sophie@dibbet.nl
Julia Dibbet - julia@dibbet.nl - Dibbet Doors
Julia Dibbet - julia@dibbet.nl
Maria - maria@dibbet.nl - Dibbet Doors
Maria - maria@dibbet.nl
Mark - mark@dibbet.nl - Dibbet Doors
Mark - mark@dibbet.nl
Suzanne - Dibbet Doors
Suzanne
Lotte - Dibbet Doors
Lotte
Daniel - daniel@dibbetdoors.nl - Dibbet Doors
Daniel - daniel@dibbetdoors.nl
Andries - Dibbet Doors
Andries
Woujan - woujan@dibbet.nl - Dibbet Doors
Woujan - woujan@dibbet.nl
Gerard - gerard@dibbetdoors.nl - Dibbet Doors
Gerard - gerard@dibbetdoors.nl
Benedek - Dibbet Doors
Benedek
Thomas - Dibbet Doors
Thomas
Erika - Dibbet Doors
Erika
Geza - Dibbet Doors
Geza

Gedreven team dat samenwerkt in uw belang

Dibbet Doors plaatst inmiddels stalen binnendeuren bij woningen, winkels en bedrijfspanden in heel Nederland. Vaak doen we zelfs meer dan dat. Dan pakken onze bouwkundig specialisten meteen een verbouwing, schilderbeurt of complete woningrenovatie mee. Onze klanten waarderen daarin dat ze maar één aanspreekpunt hebben. En dat alle werkzaamheden naadloos op elkaar aansluiten. Minimale overlast, optimaal eindresultaat. Dat is waar we voor gaan.

Over ons

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Offerte op maat